logo

PRAGOALARM PRAGOSMART

20. veletrh zabezpečení a požární ochrany a 2. veletrh smart technologií

23. - 25. 10. 2013


 
 

Drobečková navigace:

PRAGOALARM / PRAGOSMART Archiv aktualit CENTR PCO opět s litevskou značkou ELDES


 

Aktualita

CENTR PCO opět s litevskou značkou ELDES

10. 05. 2013
 
 

Firma ALARM PRODEJ.CZ na letošním veletrhu představí výrobky z oboru elektronického zabezpečení značky ELDES. Je součástí společnosti CENTR PCO, která patří již 20 let k největším poskytovatelům služeb komplexního elektronického zabezpečení a provozovatelům Pultu Centrální Ochrany (PCO) v Mladé Boleslavi a širokém okolí. V roce 2010 navázal CENTR PCO spolupráci s litevským výrobcem ELDES, který se specializuje na aplikace GSM modulů v praxi a začala na vlastních instalacích elektronických zabezpečení používat zabezpečovací ústředny tohoto výrobce.

Díky velmi příznivým cenám, bezproblémové funkci, velmi jednoduchomu programování, uživatelské přívětivosti a zejména výtečnému designu skleněných dotykových klávesnic velmi brzy vytlačily systémy ELDES většinu dříve používaných typů ústředen. Do dnešních dnů se vzájemná spolupráce prohloubila natolik, že se CENTR PCO stal pro výrobce ELDES výhradním distributorem pro Českou republiku.

Pro snažší oddělení montážní a obchodní činnosti je obchodní činnost provozována pod názvem ALARM PRODEJ.CZ, ovšem právě díky vzájemnému propojení techniků s obchodníky jsme schopni nabídnou kvalitní, funkční a designově velmi povedený zabezpečovací systém, jeho kvalifikovanou instalaci, napojení na vlastní Pult Centrální Ochrany (PCO) s šesti vlastními zásahovými vozy 24 hodin denně připravenými k výjezdu a profesionální záruční i pozaruční servis.

Zástupci společnosti hodnotili svou loňskou premiérovou účast na veletrhu kladně...
"Veletrhu se účastníme již druhým rokem a je pro nás ideálním místem, kde můžeme prezentovat výsledky své práce, setkávat se s našimi zákazníky a získávat zákazníky nové. Také se zde můžeme snadno poměřit s konkurencí, sledovat nové trendy v oboru a navázat novou obchodní i technickou spolupráci. Je toho hodně, co nám veletrh může přinést, pokud se správně využije..."

www.centrpco.cz

   

Další Aktuality

 

 
   

Aktuality:

 
CZ EN
 
 
/common/images/events/32/1354891086alarm2013.jpg0 0
97